Skontaktuj się z nami
Liu

Proces produkcji ceramiki strukturalnej

October 13, 2020

Proces produkcji ceramiki strukturalnej

 

Dobór materiału ← Zgodnie z przygotowaniem klienta lub zgodnie z wymaganiami technicznymi produktu klienta, należy wybrać idealny materiał ceramiczny do zastosowania.Generalnie będziemy wybierać spośród kwalifikowanych dostawców wyznaczonych przez naszą firmę.

Wypalanie próbne ← Wykorzystanie istniejących form o podobnej wielkości, próba ciśnieniowa, wypalanie oraz pomiar skurczu i jakości materiału.

Produkcja form ← W zależności od skurczu materiału podczas wypalania próbnego, konstrukcja i rozmiar formy są projektowane z uwzględnieniem naddatku na obróbkę precyzyjną.Przekazany do profesjonalnej produkcji fabryki form.

Formowanie ← Wybierz proces formowania zgodnie ze strukturą produktu i określonymi wymaganiami.Części o specjalnym kształcie odlewane na gorąco, tłoczenie na sucho - płaska płyta, izostatyczna rura / pręt do prasowania.

Półfabrykaty naprawcze, kontrola 1 ← Półfabrykaty naprawcze obejmują wloty odlewane na gorąco, fazowanie płaskich płyt i formowane izostatycznie półfabrykaty samochodowe.Sprawdź rozmiar i wadliwe produkty, aby zapewnić jakość produktów wprowadzanych do pieca do wypalania i zwiększyć szybkość usuwania dobrych produktów z pieca.

Wypalanie ← Różne materiały, produkty o różnych rozmiarach, proces wypalania i profil temperaturowy nie są dokładnie takie same.To zależy od sytuacji.

Inspekcja 2 ← odnosi się głównie do czerwonej inspekcji absorpcyjnej, która usuwa pęknięcia lub odkształcenia zbyt duże, aby mogły być dokładnie zmielone i zapewnia jakość produktów wprowadzanych do warsztatu obróbki precyzyjnej.Wyeliminuj zbędną pracę i popraw wydajność szlifowania.


Szlifowanie ← Istniejący sprzęt firmy: szlifowanie powierzchni (szlifowanie płaskowników), szlifowanie walców (kształtki rurowe, pręty), szlifowanie bezkłowe (pręty), szlifowanie wewnętrzne (otwory wewnętrzne rur), szlifowanie dwustronne (równoległość i chropowatość w dwóch płaszczyznach) , Szlifowanie CNC i równoległe (precyzja otworów wewnętrznych i polerowanie).

Mycie i suszenie ← Zmyć zanieczyszczenia podczas obróbki produktu.

Kontrola wymiarów 3 ← trójrzędowy przyrząd pomiarowy, suwmiarka, mikrometr spiralny.

Kontrola wyglądu ← Wady krawędzi i ostrych narożników oraz kontrola pęknięć podczas obróbki.

Pakowanie ← Pakowanie działa, wybierz odpowiednie metody i materiały, zapakuj rozsądnie i zapewnij dostawę.

Magazynowanie ← Magazynowanie i archiwizacja, w oczekiwaniu na dostawę.

najnowsze wiadomości o firmie Proces produkcji ceramiki strukturalnej  0